İnternet bağlantınız yavaş görünüyor.
Lütfen bekleyiniz.

SERAMİK GRUBU

Granito Girarto

Çankırı Kurşunlu'da inşa edilen ve dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip yeni granit fabrikasında “GRANITO GIRARTO ” markası adı altında üretime başlanılmıştır. Fabrika aynı zamanda dünyanın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Granit fabrikalarından biridir.

5 milyon m2 arazi üzerinde kurulu fabrika; 1.800 bin m2 kapalı alanıyla, tam kapasite ile hizmete girdiğinde 360.000 m2/gün seramik ve granit üretimi yapılacaktır.

"Granitte teknolojinin merkezi"

120x120 cm’ye kadar değişik ebat aralıklarına sahip GRANITO GIRARTO ürünlerinin %50’sinin yurt dışı pazara satılması hedeflenmiştir.

GRANITO GIRARTO; estetik görünümü, özel tasarımı, yüksek teknik özellikleri ve geniş ürün yelpazesiyle, Toplu Yaşam Alanları, Alışveriş Merkezleri, Plazalar, Oteller, Tatil Köyleri, Havaalanları, Restoranlar, Hastaneler, Bankalar, Fabrikalar, Ofisler ve Binaların zemin ve dış cephe kaplamalarında kullanılabilecek özellik ve mükemmelliğe sahiptir.

“GRANITO GIRARTO” markası, granit piyasasında gerek kapasite, gerekse kalitede dünya markalarıyla yarışmaktadır. Yıldızlar SSS Holding iştiraki olmak, “GRANITO GIRARTO” markasına güç katmaktadır.

Dev tesislerimizde en modern teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerimizi ülkemiz ve uluslararası piyasaya sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

© 2018 Yıldızlar SSS Holding A.Ş.