Koşullar

Yıldızlar SSS Holding A.Ş. İnsan Kaynakları birimi, iş başvurularında gizliliği ve aday özgeçmiş bilgilerinin korunmasını esas alır. Aday özgeçmişleri Yıldızlar SSS Holding A.Ş. İnsan Kaynakları birimi ve grup şirketlerindeki ilgili birim müdürleri tarafından görülebilir, grup dışında başka kurum veya kişilerle paylaşılmaz.

Site işleyiş ve kurallarına ,genel ahlak kurallarına aykırı mesaj, içerik ve uygulamalarla ilgili tüm hukuki ve cezai sorumluluk formu dolduran kişiye ait olup ilgili kısımlar erişimden kaldırılacak, gerek görülmesi durumunda başvuruyu yapan kişinin formu sistemden kaldırılacaktır.

Başvuruda bulunan kişiler bu başvuru formunda verecekleri bilgilerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul etmiş sayılır.

Yıldızlar SSS Holding A.Ş. İnsan Kaynakları birimi bu durumların işlerliğini, güncelliğini takip ve kontrol etme yükümlülüğünde olmadığı gibi ilgili yanlışlıklardan dolayı çıkabilecek hukuki sorumluluk ve zararlardan sorumlu tutulamaz.

Aday’ın site dahilindeki işlemlerini bitirdikten sonra “GÖNDER” butonu ile siteden ayrılması üyelerin hesap güvenlikleri açısından önemle tavsiye edilmektedir.

Genel koşullar (Yanıltıcı cv/bilgi verilmesi durumu)

Yanlış bilgi veren veya bazı bilgileri gizlediği anlaşılan aday, bundan doğacak sorumlulukları peşinen kabul etmiş sayılır ve gerçek dışı beyanla işe alımdan dolayı Yıldızlar SSS Holding A.Ş. İnsan Kaynakları birimi veya bağlı grup şirketinin uğrayabileceği her türlü zarardan sorumlu olur.

Sitede sunulan içerik ve yapılan tüm çalışmaların her hakkı saklı olup Yıldızlar SSS Holding A.Ş. ‘ne aittir. Site içeriğinin (yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile)her hakkı saklıdır.

Ticari-bireysel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Sitede yayınlanan herhangi bir öğeyi başka bir mecra ya da internet sitesinde yayınlamak kesinlikle yasaktır.

Yıldızlar SSS Holding A.Ş. İnsan Kaynakları birimi, kontrolü dahilinde veya haricinde bulunan, adaylar tarafından girişi yapılan içeriklerin hukuk kurallarına ve kanunlara uygunluğu hakkında sorumluluk kabul etmez.